Kedi Yatakları

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Kedi Köpek Yatağı - Yuvarlak Polar Kumaş Simit Yatak (Mavi)

(0)
83,33TL

Yuvarlak Polar Kumaş Simit Yatak (Mavi) Kedi Köpek Yatağı  - Yuvarlak Polar Kumaş Simit Yatak (Mavi)   Sevimli dostlarınız bu yataklara bayılacak!   50x50 ölçüsünde şık kedi ve minik ırk köpek yatağıdır   Kullanılan elyaf uzun yıllar yumuşaklığını korur ve deforme olmaz Kedi ve Küçük ırk köpekler için yapılmış polar kumaş ka..

Hızlı Görünüm

Kedi Yatağı, Küçük Irk Köpek Yatağı, 50 cm Çap KIRMIZI

(0)
83,33TL

Ürün özellikleri Küçük ırk köpek ve kediler için tasarlanmıştır Ürün 50 cm çapında, 12 cm yüksekliğinde, kendi imalatımız ürünlerdir Renk talebinizi mesaj yolu ile belirtiniz Renk tercihi belirtilmeyen ürünler stok durumuna göre rastgele gönderilmektedir kaliteli kumaştan yapılmıştır 30 derecede yıkanabilir temizliği kolaydır..

Hızlı Görünüm

Polar Simit Kedi Ve Köpek Yatağı 50 Çap Simit Yatak

(0)
100,00TL

A KALİTE POLAR KUMAŞI KULLANILMIŞTIR BOYUTLARI 50 Çap 12 Cm Yükseklik. KEDİ, KÜÇÜK IRK KÖPEK VE YAVRU KÖPEKLER İÇİN UYGUNDUR. KOLAY YIRTILMAZ, İÇİ ELYAFTIR 30 DERECEDE YIKANABİLİR ÜRÜN KALINLIĞINDAN DOLAYI SOĞUK GEÇİRMEZ  ..

Hızlı Görünüm

Silinebilir 60/40 Kedi Köpek Yatağı Karışık Renk

(0)
199,99TL

1. Kalite kolay tüy tutmaz ve kolay yırtılmaz. Ürünümüzün iç dolgu malzemesi elyaftır yıkama garantisi veriyoruz. Ürün ölçüleri: 40 cm boy:60 cm yükseklik: 17 cm Ürün nitelikleri: Köpekleriniz ve kedileriniz için özel olarak üretilmiştir. Köpek ve kedilerinizin kendilerine ait mekanlarının olabilmesine olanak sağlar. Kumaşın kendine özgü dokusundan..

Hızlı Görünüm

Silinebilir Kedi Köpek Yatağı 55 Cm Çap Silinebilir Karışık Renk

(0)
125,00TL

1. Kalite kolay tüy tutmaz ve kolay yırtılmaz. Ürünümüzün iç dolgu malzemesi elyaftır yıkama garantisi veriyoruz. Ürün ölçüleri: 55 cm boy:55 cm  Ürün nitelikleri: Köpekleriniz ve kedileriniz için özel olarak üretilmiştir. Köpek ve kedilerinizin kendilerine ait mekanlarının olabilmesine olanak sağlar. Kumaşın kendine özgü dokusundan dolayı yumuşacı..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
En Üst