Kuş

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

B Complex (stres Önleyici) 20cc

(0)
54,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Goldwings Premium B-Complex (Stres Önleyici) 20 cc B-Complex muhabbet kuşu, kanarya, papağan gibi kafes kuşlarının B vitamini ihtiyaçlarını karşılar. Sinir sistemlerinin sağlıklı olmasına yardımcı olur. Özellikle papağanları stresten korur. B vitamini eksikliğinden kaynaklanan özell..

Hızlı Görünüm

Ballı Kraker 3'lü

(0)
39,99TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Muhabbet kuşları için hazırlanmış ve içeriğinde bal kullanılarak zenginleştirilmiş,lezzetli ve severek yedikleri mükemmel bir yem katkısıdır. Kuşlar birbirine yapışmış halde olan yemleri yerken enerji sarf ederek daha formda kalır. Aldığı vitamin veminerallerle birlikte sağlıklı gag..

Hızlı Görünüm

Ballı Muhabbet Kuş Krakeri 10 Lu Eko Paket

(0)
89,99TL

GOLD WİNGS PREMİUM MUHABBET KRAKERİ 10'lu Muhabbet kuşlarının ana yem dışında ihtiyaç duydukları, lezzetli içeriği ile severek yediği içeriğinde kondisyon arttırıcı tahıllar ve meyveler içeren çubuk şeklinde krakerlerdir. Kafesin teline takılarak servis edilir. İçindekiler: Sarı Darı, Kızıl Darı, Beyaz Darı, Siyah Darı, Aspir, Nijer Kanarya tohumu ..

Hızlı Görünüm

Classic Ballı Muhabbet Kraker 2li

(0)
40,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.    ..

Hızlı Görünüm

Classic Kutu Mürekkep Balığı Kemiği

(0)
42,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. . Kuşlar için sağlık ve canlılık kazandırır. Zengin vitamin, mineral ve iz element kaynağıdır. Kalsiyum eksikliğini giderir. Kemik, tüy ve gaga gelişimi olumsuz etkilerden korur. Gaga yapısını düzenleyerek orginal ve sağlıklı gaga yapısına sahip olmalarını sağlar.  ..

Hızlı Görünüm

Classic Meyveli Muhabbet Krakeri 2'li

(0)
40,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gwc Meyveli Muhabbet Krakeri tek pakette 2'li adet  ..

Hızlı Görünüm

Classic Meyveli Paraket Krakeri 2'li

(0)
40,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gwc Meyveli Paraket Sultan Cennet Papağanı Krakeri 2'li    ..

Hızlı Görünüm

Coldast (solunum Sis.antioksid) 20cc

(0)
55,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gold Wings Premium Coldast (Solunum Sis.Antioksid) 20cc  ..

Hızlı Görünüm

Diar (bağışıklık Sistemi) 20cc

(0)
66,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gold Wings Premium Diar (Bağışıklık Sistemi) 20cc  ..

Hızlı Görünüm

Elma Gaga Taşı

(0)
48,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tüm küçük kafes kuşları için calcium blok elma şeklinde ekstra vitaminli, gaga taşıdır. Kuşlar için sağlık ve canlılık kazandırır. Zengin vitamin, mineral ve iz element kaynağıdır. Gaga yapısını düzenleyerek orginal ve sağlıklı gaga yapısına sahip olmalarını sağlar. Kullanım şek..

Hızlı Görünüm

Gaga Taşı

(0)
30,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gold Wings Classic Gaga Taşı 1 Adet Tüm kuş türlerinin severek yedikleri, günlük ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri karşılayarak gerekli olan enerjiyi sağladıkları çok yönlü tamamlayıcı bir ek besindir. Kuşların sağlıklı ve düzgün bir gaga yapısına sahip olmasını sağlar. İçin..

Stokta yok
Hızlı Görünüm

Gold Wings Kondisyon Öttürücü Kanarya Kuşu Yemi 150 gr

(0)
50,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gold Wings Kondisyon Öttürücü Kanarya Kuşu Yemi 150 Gr? Tamamen doğal erkek ve dişi kanarya kuşlarınız için kullanabileceğiniz kondisyon yemidir. 7-10 gün içerisinde maximum üreme periyoduna sokabilmeye yardımcı olur. Erkek kuşların hızlı ötmelerine ve dişi kuşlarında yuva kızdıraca..

Hızlı Görünüm

Goldwings Ballı Kanarya Krakeri 2 Adetli Paket

(0)
40,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gold Wings Classic GWC Ballı Yumurtalı Kanarya Krakeri 2'li GWC Ballı-Yumurtalı Kanarya Krakeri 2'li 10'lu  ..

Hızlı Görünüm

Goldwings Meyveli Muhabbet Kuşu Krakeri 3 Adetli Paket

(0)
40,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gold Wings Meyveli Muhabbet Krakeri MUHABBET KUŞLARI İÇİN HAZIRLANMIŞ VE İÇERİĞİNDE MEYVE PARÇACIKLARI KULLANILARAK ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ, LEZZETLİ VE SEVEREK YEDİKLERİ MÜKEMMEL BİR YEM KATKISIDIR. KUŞLAR BİRBİRİNE YAPIŞMIŞ HALDE OLAN YEMLERİ YERKEN ENERJİ SARF EDEREK DAHA FORMDA KALIR...

Hızlı Görünüm

Gwc Kuşlar Için Tüy Ve Bakım Spreyi 50 ml

(0)
65,00TL

İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. GOLD WİNGS Gwc Kuşlar İçin Tüy Ve Bakım Spreyi 50 Mll  ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)
En Üst