Kedi Yatakları

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Kedi ve Köpek Plus Yatak 60*40

(0)
88,50TL

A kalite polar kumaşı kullanılmıştırBoyutları 60x40Kedi, küçük ırk köpek ve yavru köpekler için uygundur.Kolay yırtılmaz,Içi elyaftır30 derecede yıkanabilirÜrün kalınlığından dolayı soğuk geçirmez..

Hızlı Görünüm

Polar Simit Kedi Ve Köpek Yatağı 50 Çap Simit Yatak

(0)
44,84TL

A KALİTE POLAR KUMAŞI KULLANILMIŞTIRBOYUTLARI 50 Çap 12 Cm Yükseklik.KEDİ, KÜÇÜK IRK KÖPEK VE YAVRU KÖPEKLER İÇİN UYGUNDUR.KOLAY YIRTILMAZ,İÇİ ELYAFTIR30 DERECEDE YIKANABİLİRÜRÜN KALINLIĞINDAN DOLAYI SOĞUK GEÇİRMEZ..

Hızlı Görünüm

Silinebilir Kedi Köpek Yatağı 55 Cm Çap Silinebilir Karışık Renk

(0)
70,79TL

1. Kalite kolay tüy tutmaz ve kolay yırtılmaz. Ürünümüzün iç dolgu malzemesi elyaftır yıkama garantisi veriyoruz. Ürün ölçüleri: 55 cm boy:55 cm Ürün nitelikleri: Köpekleriniz ve kedileriniz için özel olarak üretilmiştir. Köpek ve kedilerinizin kendilerine ait mekanlarının olabilmesine olanak sağlar. Kumaşın kendine özgü dokusundan dolayı yumuşacık..

Hızlı Görünüm

Silinebilir 60/40 Kedi Köpek Yatağı Karışık Renk

(0)
70,79TL

1. Kalite kolay tüy tutmaz ve kolay yırtılmaz. Ürünümüzün iç dolgu malzemesi elyaftır yıkama garantisi veriyoruz. Ürün ölçüleri: 40 cm boy:60 cm yükseklik: 17 cm Ürün nitelikleri: Köpekleriniz ve kedileriniz için özel olarak üretilmiştir. Köpek ve kedilerinizin kendilerine ait mekanlarının olabilmesine olanak sağlar. Kumaşın kendine özgü dokusundan..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
En Üst